Közgazdászként végzett marketing szakon a Pécsi Tudományegyetemen. Már a szakdolgozata is generációkutatással kapcsolatos volt, így adta magát, hogy PhD kutatását is ezzel a témával kösse össze. A diploma után egy pécsi piackutató cégnél kezdte meg gyakorlatát. PhD tanulmányait végül nem fejezte be, 3 év után költözött fel Budapestre, ahol egy multinacionális piackutató cégnél járta végig a ranglétrát 8 éven keresztül.
A multi világ után alapította meg első vállalkozását, és azóta is „saját lábán” áll. Két könyve jelent meg eddig, az első 2020-ban, és jelenleg a hatodik kiadásnál tart. A második kötet 2023-as. Járja az országot előadásaival, mind vállalati, mind magánéleti témakörökben hívják szinte napi szinten. A CED-nek köszönhetően már több határon túli magyar közösség
előtt is fellépett.
A cégvezetés nagyon komoly meghatározó evolúciós változáson ment keresztül az elmúlt néhány évtizedben. Megváltoztak a munkavállaói motivációk és elvárások, a vezetők kezében lévő eszköztárak átalakultak. A következő CEDukációs videó körbejárja az úgynevezett Motiváció 1.0 és a – jelenkori – Motiváció 3.0 közti utat, bemutatva azon folyamatokat, amely során bekerült a „lelkiség” a munkahelyekre: a munkaadónak ugyanis meg kellett tanulni, hogy a beosztottak nem gépek, hanem érző, megbecsülendő és motiválandó lények. Ma már teljesen más képességeket kell előszedni a tarsolyunkból, mert nem a szakmaiság, hanem a humán képességeink tesznek tisztelt és követendő vezetővé.